Relativně ztracen

28. září 2018 v 3:24 | L. |  Moje nesouvislý žvásty
Mrtvej uvnitř,
Mrtvej zvenku.

-----


Moje psychotické epizody jsou intenzivnější jak v kvalitě, tak v kvantitě. Nenechte se ale oblbnout slovem Kvalita, protože tohle vůbec kvalitní není. Kvalitní jsou vína. Kvalitní je maso. Kvalitní může být, pro mě za mě, i sexy jazzíček nějaký fotbalový mamky, která to zkouší na trenéra, jen aby její syn měl v týmu postavení, jaké si ona přeje.

Ne, tohle je akorát frustrující a znepokojuje mě to. Za poslední týden jsem se dvakrát ztratil sám v sobě. Nejdřív asi na hodinu a půl, podruhé asi na tři. Opakuje se to stejně.

Nejdřív mi přijdou povědomí všichni lidé, kolem mě. Vím logicky, že je neznám. Ale zároveň je znám. To trvá chvíli, než se mi jejich obličeje začnou slívat a já nerozeznám jednoho od druhého. V ten moment zároveň přestanu rozumět slovům. Slyším, že lidé mluví, občas něco pochytím. Ale přijde mi to, že mluví cizí řečí a já se řídím převážně podle jejich výrazů ve tváři. V ten moment vždycky získám nějakou motivaci něco udělat. nevzpomínám si co, ale odhodlaně jedu tu věc udělat. Zbytek mám v mlze. Vím jen, že se toulám křížem krážem po Praze a vždycky procitnu na nějakém náhodném místě, kde jsem v životě nebyl.

Zpětně jsem pak zjistil, že jsem ale i přes svou neznalost jazyka hravě odepsal esemesku své matce, i své milované.

Takže za důležitou nepovažuji svou rychle postupující psychózu, ani své ochromující deprese,kvůli kterým nejsem schopný dělat nic, než se sjet, opít, šukat a nedělat prostě nic (pokud se tedy zrovna netoulám po městě jako smyslů zbavený), ale to, jak pohotový jsem. Protože vážně nechci, aby cokoliv tušila moje máti. Ani moje drahá. Miluju jí víc než svůj život. Ale sám jsem se za ty roky naučil, že tohle s ní probírat nechci. Ani ne kvůli ní, ale kvůli sobě.

Je to takové moje malé osobní dobrodružství. Moje malá sladká tajemství. Stejně jako tahle sranda v podobě internetové stránky. Takže, milý deníčku, prosím, drž hubu.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama